Kontakt

Michaela Clark

+420 723 277 132

shiatsu.praha@gmail.com

Kde mě najdete?

V pondělí, úterý, středu a čtvrtek dopoledne (9:00 – 12:00) se můžeme potkat v Prostoru 8 na Vinohradech. A jinak jsem „mobilní masérka“, takže si můžete domluvit shiatsu u vás doma – i v odpoledních a večerních hodinách nebo o víkendu.

 

A za kolik to bude?

Jsou dvě možnosti. První a mnou doporučovaná je kompletní shiatsu od hlavy až k patě, které trvá přibližně hodinu. Druhá možnost je na půl hodiny a funguje jako ochutnávka nebo „první pomoc“, když potřebujete třeba porovnat kyčel, ale nemáte ten den moc času.

Komplet (50 – 70 minut) 1000 Kč

Ochutnávka (25 – 35 minut) 600 Kč

Když za mnou přijdete do Prostoru 8, tak je tohle konečná cena. Pokud byste rádi, abych přijela za vámi, prosím ještě o příspěvek na cestu. Bydlím v Praze ve Vršovicích, takže colokiv do 20 minut beru jako zanedbatelnou vzdálenost (stejně jako kdybych šla do Prostoru 8) a cokoliv dál už je pak na domluvě, ale prosím, počítejte přibližně se 100 Kč za každou půlhodinu cesty k vám.

Pro rezervaci termínu mě kontaktujte přes e-mail, nebo mobil. Mám proměnlivý rozvrh, takže se může stát, že neodpovím hned, ale snažím se vždy co nejdřív. Výhodou ale je, že často najdeme společný čas ještě tento týden nebo nejpozději příští. 

Nabízím taky dárkové poukazy. E-mailem posílám po přijetí platby. V papírové formě vám je ráda předám osobně v Praze, nebo pošlu poštou kamkoliv po republice.